Produkty / TomTom XXL

TomTom XXL

2010-09-29 09:21  komentarze: 0
tagi: gpsnawigacjatomtom
Cena: 1 039,00 zł 999,00 zł zobacz w sklepie
ocena:
 


TomTom XXL - KOMPLETNA NAWIGACJA NA SZEROKIM EKRANIE

TomTom XXL IQ Europe to urządzenie dla osób, dla których wygoda w użytkowaniu nawigacji ma znaczenie.

Ma w sobie wszystko, czego potrzebuje każdy ceniący sobie wygodę i łatwość w obsłudze. Wszystko dzięki dużemu 5 calowemu wygodnemu, czułemu ekranowi dotykowemu, nowoczesnej, lekkiej i płaskiej konstrukcji, z charakterystyczną dla marki TomTom wyjątkową prostotą i intuicyjnością obsługi, kolorową grafiką 3D i gotowością do działania, od razu po wyjęciu z pudełka.

Technologia IQ Routes - dzięki przeprowadzonym badaniom i testom z jaką faktyczną prędkością pojazdy poruszają się na danej drodze, TomTom opracował innowacyjną funkcję umożliwiającą kalkulowanie czasu przebycia trasy w oparciu o prędkość, z jaką pojazdy jest w stanie się po niej poruszać. Wszystko aby zaoszczędzić paliwo, czas i pieniądze kierujących pojazdami.
Asystent  pasa ruchu - dokładny podział na pasy ruchu, co znacznie ułatwia nawigację i poruszanie się po drodze.

Podobnie jak poprzedni model Nowy XXL jest na tyle niewielki, że zmieści się nawet w kieszeni koszuli i może być łatwo przenoszony z jednego samochodu do drugiego.

Nowością w TomTom XXL jest uchwyt EASY PORT, którego niewielki rozmiar pozwala na łatwe przenoszenie także z urządzeniem. Jest to dodatkowy atut, zwiększający bezpieczeństwo, jako że nie ma zachęty dla złodziei w postaci pozostającego uchwytu w samochodzie.
 
Jeszcze lepsza jakość dźwięku, a tym samym jakość instrukcji mówionych, dzięki nowemu systemowi audio oraz większemu głośnikowi.

Dodatkowo najwyższy standard obrazu oferuje trójwymiarowa grafika o niespotykanej dotąd skali barwnej 64000 kolorów, co pozwala osiągnąć imponujący i niespotykany dotąd w systemach przenośnej nawigacji efekt wizualny

Oprogramowanie QuickGPS pozwala na szybkie, ponowne wyznaczenie trasy, gdy zboczymy z wyznaczonej drogi.

Menu POMOC! To bezpieczeństwo jazdy dzięki dokładnych informacjach o lokalnych służbach od szpitali po pomoc drogową.

Przynależeniu do społeczności TomTom MAP SHARE jest dodatkowym atutem dla klienta, jako że może wprowadzać własne poprawki map i korzystać z tysięcy zmian udostępnianych przez innych użytkowników. Każdego dnia, bez dodatkowych opłat!

Kierowcy mogą także korzystać z możliwości jakie daje TomTom HOME ? oprogramowanie pozwalające efektywnie zarządzać zawartością danych pomiędzy komputerem PC a TomTom?em. Używając TomTom HOME można łatwo planować podróże, nagrywać dźwięki, otrzymywać informacje o ruchu ulicznym oraz instalować aktualizacje map TomTom? a.  

Planowanie drogi "od drzwi do drzwi" dla Europy

Urządzenie TomTom ONE XL zawiera fabrycznie zainstalowane najnowsze i najbardziej aktualne mapy Europy. Dokładna nawigacja "od drzwi do drzwi" dostępna jest w dowolnym miejscu kontynentu.

Future Proof

Kup nowe mapy i otrzymuj bezpłatne aktualizacje oprogramowania za pośrednictwem programu TomTom HOME. Dzięki temu Twoje urządzenie będzie zawsze aktualne.

Technologia TomTom Map Share?

Błyskawicznie wzbogacaj, aktualizuj i personalizuj swoje mapy, codziennie pobieraj zmiany innych użytkowników.

Mapy i ich zasięg

Andory, Austrii (99%), Belgii (99%), Chorwacji (43%), Czech (99%), Danii (99%), Estonii (71%), Finlandii (99%), Francji (99%), Gibraltaru, Hiszpanii (99%), Holandii (99%), Irlandii (99%), Liechtensteinu, Litwy (99%), Luksemburga (99%), Łotwy (62%), Monako, Niemiec (99%), Norwegii (99%), Polski (99%), Portugalii (99%), San Marino, Słowacji (99%), Słowenii (47%), Szwajcarii (99%), Szwecji (99%), Watykanu, Węgier (99%), Wlk. Brytanii (99%) i Włoch (99%).

Mapa obejmuje również główne drogi Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Czarnogóry, Macedonii, Mołdawii, Rosji, Rumunii, Serbii i Ukrainy 

Specyfikacja techniczna
 • Wysokiej jakości, 5 calowy kolorowy ekran dotykowy TFT LCD (480 x 272 pikseli, 64.000 kolorów)
 • Wymiary: 135 x 90 x 26 mm
 • Waga: 206 grams
 • Bardzo czuły chipset GPS
 • Mapy zainstalowane na wbudowanej karcie pamięci,
 • Bateria litowo-polimerowa (do 3-godzin)
 • Kompatybilny z systemami operacyjnymi: Windows i Mac OS X 10.3
 • Unowocześniony system głośników
 • Uchwyt EasyPort
 • QuickGPSfix
 • Automatczny tryb nocny/ dzienny
 • System zabezpieczeń
 • Kompatybilny z TomTom HOME.

W zestawie:

 • Urządzenie TomTom XXL 
 • Uchwyt samochodowy EasyPort
 • Mapy całej Europy
 • Ładowarka samochodowa
 • Dokumentacja na CD
 
 
Oceń produkt:
120
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu