Produkty / TomTom XL

TomTom XL

2010-09-29 09:18  komentarze: 0
tagi: gpsnawigacjatomtom
Cena: 559,00 zł zobacz w sklepie
ocena:
 


TomTom XL Traffic edycja IQ ROUTES* to urządzenie dla osób, dla których wygoda w użytkowaniu nawigacji ma znaczenie.
W nowym XL Traffic odbiornik TMC ? RDS dodawanym już w zestawie z produktem. (Usługa dostępna w wybranych krajach. Dodatkowe informacje na stronie www.tomtom.com)
Ma w sobie wszystko, czego potrzebuje każdy ceniący sobie wygodę i łatwość w obsłudze. Wszystko dzięki dużemu 4,3 calowemu wygodnemu, czułemu ekranowi dotykowemu, nowoczesnej, lekkiej i płaskiej konstrukcji, z charakterystyczną dla marki TomTom wyjątkową prostotą i intuicyjnością obsługi, kolorową grafiką 3D i gotowością do działania, od razu po wyjęciu z pudełka.
XL Traffic jest na tyle niewielki, że zmieści się nawet w kieszeni koszuli i może być łatwo przenoszony z jednego samochodu do drugiego.

IQ ROUTES TECHNOLOGY*
Dzięki przeprowadzonym badaniom i testom z jaką faktyczną prędkością pojazdy poruszają się na danej drodze, TomTom opracował innowacyjną funkcję umożliwiającą kalkulowanie czasu przebycia trasy w oparciu o prędkość, z jaką pojazdy jest w stanie się po niej poruszać. Wszystko aby zaoszczędzić paliwo, czas i pieniądze kierujących pojazdami.
Jeszcze lepsza jakość dźwięku, a tym samym jakość instrukcji mówionych, dzięki nowemu systemowi audio oraz większemu głośnikowi.
Dodatkowo najwyższy standard obrazu oferuje trójwymiarowa grafika o niespotykanej dotąd skali barwnej 64000 kolorów, co pozwala osiągnąć imponujący i niespotykany dotąd w systemach przenośnej nawigacji efekt wizualny

Menu POMOC! To bezpieczeństwo jazdy dzięki dokładnych informacjach o lokalnych służbach od szpitali po pomoc drogową.
Przynależeniu do społeczności TomTom MAP SHARE jest dodatkowym atutem dla klienta, jako że może wprowadzać własne poprawki map i korzystać z tysięcy zmian udostępnianych przez innych użytkowników. Każdego dnia, bez dodatkowych opłat!

Kierowcy mogą także korzystać z możliwości jakie daje TomTom HOME ? oprogramowanie pozwalające efektywnie zarządzać zawartością danych pomiędzy komputerem PC a TomTom?em. Używając TomTom HOME można łatwo planować podróże, nagrywać dźwięki, otrzymywać informacje o ruchu ulicznym oraz instalować aktualizacje map TomTom? a.

Plug&go
Urządzenie nawigacyjne nie może być łatwiejsze w użytku - wystarczy je podłączyć i dotknąć ekranu. Dotrzesz
na miejsce w mgnieniu oka dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika.

Oprogramowanie QuickGPSfix?
Oprogramowanie QuickGPSfix? skraca czas potrzeby do ustalenia pozycji GPS,dzięki czemu można szybciej rozpocząć podróż.

Specyfikacja:

mapy krajów: Mapy :Andory, Austrii, Belgii, Chorwacji, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Gibraltaru, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Monako, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, San Marino, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Watykanu, Węgier, Wlk. Brytanii i Włoch. Mapa obejmuje również główne drogi Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Czarnogóry, Macedonii, Mołdawii, Rosji, Rumunii, Serbii i Ukrainy
dostawca map: TeleAtlas
aktualizacje map: Gwarancja najnowszej mapy, gratis prze 30 dni od zakupu
chipset GPS: -
procesor: -
częstotliwość taktowania procesora: -
wbudowana pamięć RAM: -
wbudowana pamięć ROM: -
rodzaj dołączonej karty pamięci: -
pojemność dołączonej karty pamięci: -
wyświetlacz - typ: dotykowy TFT LCD
wyświetlacz - przekątna: 4,3
wyświetlacz - rozdzielczość: 480 x 272
transmisja danych: -
rodzaj akumulatora: Li-on
pojemność akumulatora: -
maksymalny czas działania akumulatora: -
wysokość: 118 mm
szerokość: 83 mm
grubość: 25 mm
waga: 186 g
system operacyjny: -
wyposażenie: urządzenie TomTom XL IQ Routes, Uchwyt EasyPort? , Ładowarka samochodowa ze złączem USB oraz kabel USB,Dokumentacja
dodatkowe informacje: -

 
 
Oceń produkt:
119
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu