Produkty / TomTom GO 750

TomTom GO 750

2010-09-28 17:03  komentarze: 0
tagi: gogpsnawigacjatomtom
Cena: 1 389,00 zł zobacz w sklepie
ocena:
 


Najważniejsze cechy:

Mapa Europy (45 krajów)

  • Technologia IQ Routes?
  • Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym
  • Ostrzeżenia o fotoradarach
  • Asystent pasa ruchu 


Niezwykła Wydajność
Nowa seria TomTom GO x50 wyznacza trasę na podstawie największej na świecie bazy historycznych pomiarów prędkości. Ta wciąż powiększająca się baza danych zawiera ponad 800 miliardów pomiarów prędkości zebranych na 15 milionach kilometrów dróg w 24 krajach Europy.
W czasie drogi urządzenie TomTom, biorąc pod uwagę zmieniające się warunki na drodze, na bieżąco sprawdza czy jest możliwe wyznaczenie szybszej trasy. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii IQ Routes? i odbiornika RDS-TMC.

Optymalna funkcjonalność
Seria TomTom GO x50 zawiera także po raz pierwszy funkcję obsługiwania urządzenia głosem*. Ponad 100 różnych zadań planowania trasy może być aktywowanych za pomocą poleceń wydawanych głosem. Oznacza to, że kierowca może skupić się wyłącznie na prowadzeniu samochodu i patrzyć cały czas na drogę jednocześnie oburącz trzymając kierownicę. Zdecydowanie podnosi to poziom bezpieczeństwa w czasie podróży. Ponadto TomTom GO x50 posiada udoskonalony głośnik, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku wydawanych przez urządzenie poleceń głosowych.

Dodatkowo, nowe menu zawiera funkcję częstych celów podróży ? urządzenie zapamiętuje najczęściej wybierane przez kierowcę adresy dzięki czemu wyznaczenie później tej samej trasy jest szybsze i łatwiejsze. Oprócz tego do menu wyznaczania trasy została dodana funkcja Eco Routes, dzięki której kierowcy mogą wybrać najbardziej ekonomiczną trasę dbając przy tym o środowisko naturalne i oszczędzając pieniądze.

Zwiększone pokrycie map
Seria TomTom GO x50 zapewnia jeszcze większe pokrycie map, w tym po raz pierwszy Malty, Grecji i Turcji. Ponadto wszystkie urządzenia serii GO x50 oferują technologię MapShare?, która umożliwia użytkownikom nanoszenie poprawek bezpośrednio na urządzeniu TomTom i dzielenie się z nimi z pozostałym członkami społeczności przez TomTom HOME - darmową aplikację dla użytkowników nawigacji TomTom. 

W komplecie:

  • urządzenie TomTom GO 750 IQ z zainstalowanymi mapami Europy
  • ładowarka samochodowa zintegrowana z odbiornikiem RDS/TMC
  • uchwyt zintegrowany ze stacją dokujacą
  • stacja dokująca do podłączenia z komputerem PC
 
 
Oceń produkt:
114
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu